کود پلیت مرغی برای پسته

تولید کننده کود پلیت مرغی برای پسته

آیا کود پلیت مرغی برای پسته مفید است؟ مقدار مصرف کود مرغی برای هر درخت پسته چقدر است؟ زمان مناسب کوددهی درخت پسته چه موقع است؟ بهترین کود پلیت مرغی برای پسته کدام کود پلیت مرغی است؟ با ما همراه باشید تا در ادامه به تمام سوالات شما پاسخ دهیم.

یکی از کود های پر مصرف و پر فروش کود پلیت مرغی می باشد که بهترین نوع کود آلی و ارگانیک برای هر محصول کشاورزی می باشد.

کود پلیت مرغی

یکی از کود های که فرآوری انجام مش ود و نسبت به دیگر کودهای ارگانیک و حیوانی دارای مواد مغذی بالا مانند نیتروژن کامل می باشد. که کود پلت مرغی یکی از کودهای حیوانی که دارای خواص کود مرغی است.
زیرا این کود ۱۰۰% مرغی است و کاملا استریل شده و مواد مغذی به آن اضافه می شود. این استریل باعث از بین رفتن حشرات، لارو بذر گیاهان می شود.
کود پلیت مرغی به دلیل خاصیت میزان شستشو از سطح خاک باعث آزاد سازی تدریجی شده و این باعث می گردد نیتروژن آن به صورت ۵۰% به خاک و گیاه داده شود.

کود پلیت مرغی به دلیل داشتن ان پی کای طبیعی یکی از کودهای کاملا غنی برای درختان پسته می باشد زیرا درختان پسته نیاز زیاد به ازت، فسفر، پتاسیم می باشد.
که کود پلیت مرغی این مواد رو یکجا و به صورت ارگانیک دارا می باشد.

مزایای کود پلیت مرغی

  • استفاده بهینه از کود مرغ به عنوان یک ماده با ارزش جهت استفاده در کشاورزی
  • مقدار مصرف و هدر رفت کمتر در مقایسه با کود مرغی فراوری نشده
  • جلوگیری از آلودگی محیط زیست ناشی از مقادیر عظیم کود مرغ در کشور
  • کمک بسزا به مرغداران برای تهیه بازار جدید جهت فروش کود مرغ و حل یکی از مشکلات مرغداری کشور
  • کود مرغی پلت شده عاری از بذر علف های هرز و عوامل بیماری زا می باشد.

بهترین کود برای درخت پسته چیست؟

یکی از گیاه هان ای که از سالها پیش در ایران و در مناطق مختلف کشت می شود پسته است. که پسته یکی از پر سود ترین محصولات کشاورزی است که در مناطق شرق کشور ایران بیشترین کشت رو دارد.

تولید و فروش پسته همچنان یکی از محصولات صادراتی پر سود است که در کشور از اهمیت فراوانی زیادی برخوردار می باشد. که یکی از عوامل تولید و فروش فراوان پسته تغذیه درست می باشد.
باید به این امر توجه داشت که درخت پسته درختی است که در صورت کم بودن ویتامین و مواد مغذی آن از خود هیچ واکنشی نشان نمی دهد و کشاورز از نیاز درخت بی خبر است پس باید قبل از اینکه برای درخت مشکلی پیش آید برای آن برنامه کودهی بسته شود.

کودهای با پتاس بالا یکی از بهترین نوع کود برای درختان پسته می باشد. بهترین کود مرغی برای درخت پسته کود پلت با املاح طبیعی و مغذی می باشد.

درخت پسته برای باروری بهتر و محصول با کیفیت نیاز به کود مرغی با ازت و پتاسیم و فسفر بالا دارد.

بهترین کود مرغی که در بازار برای درخت پسته خرید و فروش می شود کود مرغی غنی شده و فرآوری شده می باشد. که به نام پلیت مرغی در بازار انواع کود کشاورزی خرید و فروش می شود.

زمان مناسب کود دهی درخت پسته

کود مرغی یکی از کودهای آلی است که در تمام فصول سال مورد استفاده قرار می گیرد. در فصل پاییز بیشترین زمان مصرف می باشد که گیاه برای تجزیه کود مرغی و آزادسازی عناصر مغذی مود نیاز را برای رشد گیاه فراهم می کند.

ولی باید به این نکته توجه داشت که کود مرغی برای خاک های که بافت سبک دارند در فصل پاییز باعث هدر رفتن ازت می شود.
در کاربرد آن در فصل بهار برای هدر روی ازت در مزرعه فرصت کمی وجود دارد. بهر حال مصرف آن در فصل بهار انجام عملیات زراعی و کاشت را به تأخیر می اندازد و می تواند موجب افزایش فشردگی خاک شود.

در بیشتر مواقع کود مرغی را در فصول تابستان و زمستان مصرف می‌کنند و هنگام مصرف کود مرغی در قبل از کاشت، مخلوط کاملاً با شخم زدن خاک برای اجتناب از قرار گرفتن بذور در محل دارای کود مرغی زیاد توصیه می شود.
چون امکان دارد بذور گیاهان زراعی در اثر سمیت آمونیاک جوانه نزنند و یا گیاهچه حاصل از آنها از بین بروند.

مقدار مصرف کود مرغی برای هر درخت پسته

تعیین مقدار مصرف کود پلیت مرغی برای هر درخت در باغات پسته با توجه به موارد مختلفی می باشد. نوع درخت، اندازه، کمبود های خاک کشاورزی،نوع کود پلت مرغی از جمله موارد تاثیر گذار در میزان مصرف هستند.

ولی به طور کلی میزان مورد نیاز کود پلیت مرغی برای درخت پسته ۲۰۰ الی ۱۵۰۰ کیلو گرم در هر هکتار می باشد.

تولید کننده کود پلیت مرغی برای پسته

تولید کنندگان زیادی در ایران هستند که به تولید کود پلیت مرغی پرداخته اند ولی آیا هر نوع کود پلیت مرغی برای درختان پسته مفید است؟ باید بگویم نه زیرا کود پلیت مرغی تولیدی باید در شرایط کاملا فنی تولید و به بازار مصرف عرضه گردد.

که در ایران کارخانه های زیادی هستند که کود پلت مرغی را تولید و به مشتریان خود عرضه می کنند.

تولید کنندگان کود پلت مرغی تولید خود را به وسیله فروشندگان برتر در جهان به بازار عرضه می نمایند. این فروشنده برترین نوع این محصول را در بازار به دست مصرف کنندگان می رساند.

کود پلیت مرغی یکی از بهترین و برترین نوع این کود مرغی در بازار می باشد که در تمام نقاط کشور اعم از داخلی و خارجی مصرف کنندگان بی نظیری را به سمت خود کشانده است.

خرید اینترنتی کود پلیت مرغی

افراد همیشه سعی می کنند در مقابل هزینه ای که می کند محصولی با کیفیت را خریداری نموده که ارزش داشتن هر هزینه ای را داشنه باشد.

خوشبختانه این محصول تا به امروز توانسته است رضایت کامل تمام مصرف کنندگان را به خود جلب نموده و روز به روز تعداد این افراد افزایش پیدا می‌ نماید.فروشندگان هم‌ با ارائه این کود پلیت مرغی به بازار و به دست مصرف کنندگان به خوبی توانسته اند رضایت تمام افراد را جلب‌ نمایند.

کود پلیت مرغی بر اینکه از طریق کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه می شود، توسط سایت های فروشگاهی انلاین نیز انجام می شود. این سایت ها به شما بازار های مجازی طراحی شده و روزانه چندین میلیون کالا و خدمات را در اختیار شما قرار می دهند.
قیمت کود پلیت مرغی با توجه به نوع مدل آن دقیقا شبیه به قیمت های ارائه شده در بازار های حضوری هستند.

اما مزیتی که این نوع خرید های دارند ارسال آسان آنها درب محل است. و نیاز به حضور مستقیم به کارخانه تولید کننده نیست.
فروشندگان این محصولات می توانند به صورت حضوری و آنلاین محصول مورد نظر را به شما ارائه دهند. کافی است ادرس سایت یا فروشگاه مورد نظر را یافته و تماس حاصل کنید.

مشاوره و فروش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *