زمان مصرف کود سولفات آمونیوم در برنج

زمان مصرف کود سولفات آمونیوم در برنج | یکی از بهترین انتخاب کود کشاورزی برای شالیزارهای کشت برنج بی شک کود سولفات آمونیوم می باشد که برای جبران کمبود گوگرد در برنج مورد استفاده قرار می گیرد. در تحقیقات به عمل آمده از مصرف کود سولفات آمونیوم در برنج به این نتیجه رسیدن که کود سولفات آمونیوم علاوه بر تامین نیاز گیاه برنج به مصرف گوگرد یکی از بهترین نوع منبع تولید ازت برای شالیزارهای می باشد.

مقدار و زمان مصرف کود سولفات آمونیوم در برنج ارقام صدری                            

مشخصات کود سولفات آمونیوم برنج

همان گونه که گفتیم سولفات آمونیوم از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار است و مشخصات منحصر به فرد و بارزی دارد، از این مشخصات می توان گفت که این کود تولید هم کشور عزیزمان ایران هست و هم از کشورهای همسایه از جمله ازبکستان، روسیه و … واردات انجام می شود.

که دارای کیفیت های متفاوت و دانه بندی و حلالیت و رنگ مختلف می باشد. کود سولفات آمونیوم به گونه ای تولید گردیده است که برای همه نوع محصول کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد.

به طوری که یکی از کودهای پر مصرف و پر بازده برای بالا بردن کیفیت شالیزارهای برنج کود شیمیایی سولفات آمونیوم شناخته شده است.

در بازار انواع کود سولفات آمونیوم تولید می شود که هر کدام مشخصاتی دارند و به شیوه ای خاص مورد استفاده قرار می گیرند. از مشخصات این نمونه سولفات آمونیوم ازبکستان که دارای حلالیت بالا در آب و همچنین دارای رنگ شفاف و کریستاله بودن آن و جذب هرچه بهتر آن به گیاه را نام برد. و مهمترین مشخصه قیمت مناسب است که باعث می شود افراد با هر بودجه ای بتوانند خرید خود را به آسانی انجام دهند‌.

توزیع کنندگان انواع کود سولفات آمونیوم

این مرکز از بزرگترین توزیع کنندگان کود سولفات آمونیوم است که توانسته به راحتی محصول را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد. پخش به صورت مستقیم و غیر مستقیم است، با روی کار آمدن وسایل ارتباطی جدید و پیشرفته خرید ها بیشتر به صورت اینترنتی انجام می شود که در میان مصرف کنندگان با استقبال بی نظیری مواجه شد است. افزایش سطح توزیع ها سبب می شود تا تولیدات هم با رشد انبوهی مواجه شود و در نتیجه نیاز بازار ها به خوبی تامین گردد.

پخش این محصولات توسط این مرکز فعال انجام می شود که تنها به بازارهای داخلی منتهی نمی شود بلکه تا بازارهای خارجی امتداد دارد. شرکت ها برای اینکه بتوانند محصولات خود را سریع تر به دست مصرف کنندگان در اقصی نقاط کشور برسانند نیاز به مراکز پخشی چون نمایندگی ها و شرکت های بازرگانی دارند. هر چه حجم مصرف افزایش می یابد به همان میزان حجم پخش هم بالا می رود که سودآوری زیادی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *