فروش ویژه سولفات آمونیوم ازبک زیر قیمت بازار

اگر چه کود های دیگری وجود دارند که حاوی درصد نیتروژن بیشتری هستند اما این نوع کود آب شویی کمتری نسبت به سایر کود های دارای ازت دارد و نیز کود سولفات آمونیوم یک منبع غنی برای گوگرد می باشد. هر ساله فروش سولفات آمونیوم ازبک زیر قیمت بازار به صورت ویژه در سایت پردیس کود با ارائه با کیفیت ترین محصول انجام می شود. کود سولفات آمونیوم یکی از پر مصرف ترین کود های کشاورزی برای زارعی و باغی است.

این نوع کود به صورت پودری، کریستالی و گرانوله موجود می باشد که نوع گرانوله آن دارای حلالیت خوبی در آب است و حمل و نقل آن نیز راحت تر است. توجه داشته باشید که تاثیر کود سولفات آمونیوم بر اسیدی کردن خاک بسیار بیشت از کود آمونیوم نیترات می باشد.

فروش کود سولفات امونیوم ازبک

وارد کننده سولفات آمونیوم ازبکستان در ایران

در ایران شرکت هایی هستند که در زمینه واردات سولفات آمونیوم ازبکستان فعالیت می کنند و آن را در سطح کشور عرضه می کنند. یکی از این شرکت ها شرکت پردیس کود می باشد که در زمینه عرضه و واردات انواع کود های کشاورزی فعالیت می کند و با فروش کود سولفات آمونیوم ازبک با قیمتی مناسب یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه می باشد. جهت سفارش این نوع کود کشاورزی از طریق شماره ها و راه های ارتباطی درج شده در سایت پردیس کود اقدام نمایید.

فروش کود سولفات امونیوم ازبک

معرفی سولفات آمونیوم کریستال

کود سولفات آمونیوم کریستال دارای ۲۱% نیتروژن یا ازت و ۲۴% گوگرد می باشد و در بسته بندی های پنجاه کیلوگرمی به بازار عرضه می شود. نیتروژن موجود در این نوع کود باعث تحریک رشر رویشی گیاه می شود و رنگ دانه کلروفیل و کوآنزیم ها را تشکیل می دهد. این نوع کود یکی از بهترین کود هایی است که برای شرایط آب و هوایی کشور ایران مناسب می باشد و قبل از کاشت محصول در خاک باید قرار گیرد و پاشیده شود. کود سولفات آمونیوم برای محصولاتی نظیر کلزا، یونجه، ذرت، سیب زمینی، برنج، سبزیجات و گندم که نسبت به اوره حساس هستند مناسب می باشد. زیرا اوره در این گیاهان باعث زردی برگ های آن ها می شود.

فروش کود سولفات امونیوم ازبک

قیمت کود شکری ازبکستان کف واگن

قیمت کود شکری ازبکستان کف واگن را می توانید از طریق مراجعه به سایت ما و برقراری ارتباط با مشاوران ما کسب کنید. فروش ویژه کود شکری ازبکستان اصل وارداتی در بسته بندی های پنجاه کیلوگرمی تحویل روی واگن در سایت پردیس کود با بهترین کیفیت صورت می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *